You are not logged in.

Dear visitor, welcome to War 2 Glory Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ascoran

Corporal

• "Ascoran" started this thread

Date of registration: Dec 23rd 2015

• Send private message

1

Saturday, August 26th 2017, 4:41pm

Raporty Westerplatte

W raportach na serwerze westerplatte zmieńcie kolor czcionki na BIAŁY bo NIC NIE WIDAĆ!
Tak to wygląda: https://scr.hu/GZdGLZ

Za post pod tytułem "napisz na support" podziękuje gdyż nie mam zamiaru się gimnastykować pisząc po angielsku gdyż gram w to w polskiej wersji językowej więc piszę po polsku...
Zapewne wiele osób nie zgłasza nic na support ze względu na to że nie chce im się pisać po angielsku więc zróbcie coś z tym...
Jak jest polska wersja gry to dlaczego nie ma polskiego supportu?
To jest komedia...

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

2

Tuesday, August 29th 2017, 9:25pm

Dziękuje za odezw, nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi, bardzo dziękuje, ze względu na ogromną liczbę wiadomości w tym wątku informuje że chyba nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć za co serdecznie przepraszam.

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

3

Thursday, August 31st 2017, 6:19pm

Miło że podczas dzisiejszej "konserwacji" nadal nic z tym nie zrobiliście, dziękuje

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

4

Sunday, September 24th 2017, 12:32pm

Pisałem do supportu chyba z 20 razy dostałem odpowiedź że się tym zajmą - miną miesiąc i nic się nie zmieniło...
I wy się dziwicie że ludzie odchodzą...
Tak się właśnie dzieje jak Admini mają graczy w dupie...
-Edrahil-, przydaj się na coś i zrób coś z tym, daj jakieś NORMALNE EVENTY a nie tylko jakieś beznadziejne promocje w których nie ma kompletnie nic ciekawego i wartego zakupu...

Modowie na czacie też by się przydali ale to już w ostatniej kolejności...

Jeśli nic się nie zmieni to będzie to mój ostatni post, bo widzę że nie ma sensu się gimnastykować z Wami...

Dziękuje za uwagę
  • Activate Facebook

-Edrahil-

Sergeant

• "-Edrahil-" has been banned

Date of registration: Jun 19th 2017

• Send private message

5

Wednesday, September 27th 2017, 8:59am

Pisałem do supportu chyba z 20 razy dostałem odpowiedź że się tym zajmą - miną miesiąc i nic się nie zmieniło...
I wy się dziwicie że ludzie odchodzą...
Tak się właśnie dzieje jak Admini mają graczy w dupie...
-Edrahil-, przydaj się na coś i zrób coś z tym, daj jakieś NORMALNE EVENTY a nie tylko jakieś beznadziejne promocje w których nie ma kompletnie nic ciekawego i wartego zakupu...

Modowie na czacie też by się przydali ale to już w ostatniej kolejności...

Jeśli nic się nie zmieni to będzie to mój ostatni post, bo widzę że nie ma sensu się gimnastykować z Wami...

Dziękuje za uwagę
Witaj.

Staram się cokolwiek robić. Co do Eventów, macie propozycje to dajcie propozycje, ja je przedstawię.
Jeśli chodzi o modów/GM to robiłem rekrutacje ale nikt się nie zgłosił. Co do raportów, proszę o screeny, postaram się aby coś z tym zrobili, może uda się przy najbliższej konserwacji.
  • Activate Facebook