You are not logged in.

Dear visitor, welcome to War 2 Glory Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Vilya

Major

• "Vilya" is female
  • "Vilya" has been banned
  • "Vilya" started this thread

Date of registration: Mar 4th 2016

Occupation: Retired Community Manager

• Send private message

1

Wednesday, March 1st 2017, 7:27pm

[CM]Vilya

Witajcie Komanderzy,

Zostałam w pełni wrzucona głowa wprzód w rolę Community Menadżera dla Polskiego i Angielskiego serwera. Gram w tę grę od krótkiego czasu i rozumiem jej podstawy.
Jestem wielkim pracusiem i jestem gotowa sie uczyć wiecej. Nie mam wątpliwości, że Wy będziecie w stanie mnie nauczyć rzeczy których nie mogłam i z checia
czekam na waszą wiedzę i porady. Dziękuję Wam z góry za wyrozumiałość i cierpliwość kiedy będę wam pomagać z problemami, testowaniem i zglaszaniem
błędów, prowadzeniem ciekawych i wesołych eventów. Cieszę się, że będę mogla was wszystkich poznać. Plasnuje być z wami nawet w najgorszych momentach.

Troszke informacji o mnie:
Gram w gry od wielu wielu lat, poczynając od Atari w czasach czarno-białych telewizorów i anten wygladających jak królicze uszy. Ukonczyłam szkołę Apple Ilc
programowania na studiach i od tamtego czasu poszło wszystko z górki...erm...pod górkę!

Odkąd zaczełam nie było odwrotu. Zawsze szukam ciekawych gier i społeczności nad którymi mogę sie skupić i zgadnijcie? To jest wlaśnie jedna z takich gier! Gram we wszystko
od gier karcianych zaczynając skończywszy na MMO...nic nie jest przede mna bezpieczne!

Pracowałam przy grze Last chaos od 2007r, zostałam Community Menadzerem dla serwera US w 2014. Z czasem doszedł serwer UK, pózniej hiszpański, Amerya Południowa i polski. Obecnie tylko Last Chaos US i PL zostały pod moja pieczą i dostałam wyjatkową okazje żeby prowadzić war2Glory wersje angielska i polską. Mam nadzieję, że dacie mi
szanse i pomozecie mi zrobić tę grę jeszcze lepsza!

Wybaczcie moje posty przetłumaczone prazez google. Na Last Chaos mam swietny Team który tłumaczy moje ogloszenia. Gdyby ktos z was chciałby zostac Game Masterem, bedę publikować post rekrutujacy później. Dołaczcie smiało!

Nie bójcie się pisać mi PW, jeżeli nie odpowiem od razu t5o znaczy że jestem albo zajeta albo dopiero czekam aż mnie kawa obudzi, ale z pewnością was nie będę ignorować!

Miłego Grania,
Vilya

Vilya
Retired Community Manager EN
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook