You are not logged in.

Dear visitor, welcome to War 2 Glory Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Tomcio

Private

• "Tomcio" started this thread

Date of registration: Jun 20th 2016

• Send private message

1

Monday, November 21st 2016, 6:21pm

Co jest z tą grą ?

Witam .Mam pytanie co jest z tą grą ? Gra umiera a administracja z
umierających graczy ściąga jeszcze lepszą kasę .Dla mnie jest przykre
jak widzę jak gra się stacza na samo dno .Bo tak musimy powiedzieć ;(.Kiedyś ta gra cieszyła ,przyciągała i wciągała .A teraz odpycha .
Wracam
do tej gry 2 raz i pewnie ostatni .No bo po co skoro gracze są uważani
za dojne krowy , co powinny przelewać kasę na to co im się da .
Mega
super promocje .Wielu myśli ,że chcecie coś dać od siebie .Ale nic
mylnego to jest oznaka tylko tego, iż właściciele gry muszą żyć z
czegoś a od nas nic nie płynie :D .Tak jest i tak będzie bo jak się graczy nie szanuje ,to nie powinno się wymagać i oczekiwać .
Kolejna rzecz co zmusza nie wielu do wymyślania ale są tacy.Komunikacja między Ekipą a Graczami .
W
tej grze nie istnieje .Tu można to nakreślić słowami monolog .Ja sobie
popiszę i ty popisz ale nick ci z Administracji nie odpisze.
Powiem ze wiem jak ciężko jest się byś członkiem w ekipie ale wiem jedno skoro nasz ICM nie przesiaduje na forum ani na czacie .To pytanie gdzie jest .Odpowiedz nasuwa się jedna na innej grze .
Liczę na to iż ICM po fatyguje się i udzieli mi odpowiedzi lub udzieli jej nam graczom .
Miło mi będzie jak i gracze się tu udzielą w końcu nie piszemy tu nic jak prawdę .
Nie zawsze musi być po myśli Administracji ale czysta prawda jest lepsza od najgorszego kłamstwa . :thumbup:
Temat uważam za otwarty liczę ,że za kilka dni znajdzie się tu sporo postów z informacjami co należy zmienić a co nie .Co przydało by się poprawić a co nie i przede wszystkim co Administracja ma do powiedzenia .Bo post nie zauważyła ,lub co gorsza szefostwo nic nie ma zamiaru z tym zrobić .
  • Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Lilpwnd

Unregistered

2

Tuesday, November 22nd 2016, 10:30am

Hey,
Pisząc "ICM" masz na myśli mnie?
Ja staram sie odpisywać na wszystko co jest do mnie kierowane tutaj na forum. Nie jestem w stanie być w grze cały czas i robic za Game Mastera, poprostu nie jestem, bo ja mam również inne obowiązki. Kiedy zrobiłam rekrutację zglosilo mi się może do pomocy trzech graczy i po sprawdzeniu ich kont itd. okazało się, że nie są to odpowiednie osoby do pomocy nam (ja nie będę tu szczegółów opisywac, bo nie są to informacje dla osób postronnych).
Uwierz lub nie, ale poprzez to, że my nie jestesmy wlascicielami tej gry (my PUBLIKUJEMY) tą grę... mamy ręce związane. Nie wiem ile razy też mam powtarzać, ze ja zbieram wasze opinie i to co piszecie tutaj (no nie za duzo tego jest niestety) i podaję to dalej, ale co dalej się z tym stanie (czy zostanie wysłuchane czy nie) to jest już poza moimi możliwosciami...

• Activate Facebook

Tomcio

Private

• Send private message

3

Tuesday, November 22nd 2016, 12:20pm

Wybacz jak moje słowa Cię uraziły nie miałem takiego zamiaru .To jak producent gry działa odnośnie zgłoszeń wiem .I nie zarzucam Ci tego ,ze nie umiesz do niego dotrzeć .Tak jest i będzie ,żeby coś wywalczyć to gracze muszą nie raz sami to robić .
Co do odpisywania nie będę wyliczał ale 2 moje posty są pominięte .Ale tak nie raz jest człowiek jest tylko człowiekiem i nieraz co mu umknie .Jeśli możesz przekazać do centrali informację iż jeśli są prowadzone akcje specjalne takie jak nadchodzący event bożenarodzeniowy będzie trwał od xx.xx.xxxx. do xx.xx.xxxx to niech trwa ale w rzeczywistości bo gracze tracą wiarę w słowa producenta .A co się z tym wiąże tracą chęci i zapał do gry .My gracze nie oczekujemy Śliwek na gruszce ,ale gdy nas zaczyna się szanować pod względem merytorycznym . Co do skrótu ICM(International Community Manager ) za moich czasów tak zwracano się do członka wewnętrznego firmy który zajmował się społecznością graczy na forum .

• Activate Facebook

Lilpwnd

Unregistered

4

Tuesday, November 22nd 2016, 1:10pm

Nic nie szkodzi :) Ja w sumie jestem troche do tego przywyczajona... I jako gracz też rozumiem rozczarowanie czy frustracje :(
Mamy nadchodzące wydarzenia na Boże Nardzenie i też rozumiem obawy... niestety wiem jak to wygląda (prawie zawsze) i wiem, że zaufanie zostało niestety nadszarpnięte :/
Totalnie jestem w stanie zrozumieć, że najprostrze podstawy powinny być tu naprawione nawet... czasem chciałabym byc ta osoba, która jest za to wszystko odpowiedzialna... tylko po to aby dostarczyć wam solidne i bezproblemowe rzeczy :/

• Activate Facebook

Tomcio

Private

• Send private message

5

Tuesday, November 22nd 2016, 1:53pm

Moja wypowiedz nie miała okazać frustraci czy rozczarowania wobec twojej osoby ale raczej dla producentów gry .Wiem że zaglądają na fora i może tym do nich dotrzemy .
Z mojej historii jako gracza wiem jedno ,że gry które są dobrze zarządzane pod względem merytorycznym czyli forum czat i tickety .Są obdarzone dobrym traktowaniem i jeszcze lepszym zainteresowaniem .
A to co ci można i nie można mnie nie trzeba tłumaczyć . :thumbup:
Liczę że kiedyś to forum będzie dumą nie producentów gry ale graczy .Że gracze zamiast bezczynnie pisać na czacie to zaglądać tu będą . :D

• Activate Facebook