You are not logged in.

Ascoran

Corporal

• "Ascoran" started this thread

Date of registration: Dec 23rd 2015

• Send private message

1

Saturday, August 26th 2017, 4:41pm

Raporty Westerplatte

W raportach na serwerze westerplatte zmieńcie kolor czcionki na BIAŁY bo NIC NIE WIDAĆ!
Tak to wygląda: https://scr.hu/GZdGLZ

Za post pod tytułem "napisz na support" podziękuje gdyż nie mam zamiaru się gimnastykować pisząc po angielsku gdyż gram w to w polskiej wersji językowej więc piszę po polsku...
Zapewne wiele osób nie zgłasza nic na support ze względu na to że nie chce im się pisać po angielsku więc zróbcie coś z tym...
Jak jest polska wersja gry to dlaczego nie ma polskiego supportu?
To jest komedia...

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

2

Tuesday, August 29th 2017, 9:25pm

Dziękuje za odezw, nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi, bardzo dziękuje, ze względu na ogromną liczbę wiadomości w tym wątku informuje że chyba nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć za co serdecznie przepraszam.

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

3

Thursday, August 31st 2017, 6:19pm

Miło że podczas dzisiejszej "konserwacji" nadal nic z tym nie zrobiliście, dziękuje

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

4

Sunday, September 24th 2017, 12:32pm

Pisałem do supportu chyba z 20 razy dostałem odpowiedź że się tym zajmą - miną miesiąc i nic się nie zmieniło...
I wy się dziwicie że ludzie odchodzą...
Tak się właśnie dzieje jak Admini mają graczy w dupie...
-Edrahil-, przydaj się na coś i zrób coś z tym, daj jakieś NORMALNE EVENTY a nie tylko jakieś beznadziejne promocje w których nie ma kompletnie nic ciekawego i wartego zakupu...

Modowie na czacie też by się przydali ale to już w ostatniej kolejności...

Jeśli nic się nie zmieni to będzie to mój ostatni post, bo widzę że nie ma sensu się gimnastykować z Wami...

Dziękuje za uwagę
  • Activate Facebook

-Edrahil-

Community Manager

Date of registration: Jun 19th 2017

• Send private message

5

Wednesday, September 27th 2017, 8:59am

Pisałem do supportu chyba z 20 razy dostałem odpowiedź że się tym zajmą - miną miesiąc i nic się nie zmieniło...
I wy się dziwicie że ludzie odchodzą...
Tak się właśnie dzieje jak Admini mają graczy w dupie...
-Edrahil-, przydaj się na coś i zrób coś z tym, daj jakieś NORMALNE EVENTY a nie tylko jakieś beznadziejne promocje w których nie ma kompletnie nic ciekawego i wartego zakupu...

Modowie na czacie też by się przydali ale to już w ostatniej kolejności...

Jeśli nic się nie zmieni to będzie to mój ostatni post, bo widzę że nie ma sensu się gimnastykować z Wami...

Dziękuje za uwagę
Witaj.

Staram się cokolwiek robić. Co do Eventów, macie propozycje to dajcie propozycje, ja je przedstawię.
Jeśli chodzi o modów/GM to robiłem rekrutacje ale nikt się nie zgłosił. Co do raportów, proszę o screeny, postaram się aby coś z tym zrobili, może uda się przy najbliższej konserwacji.
  • Activate Facebook