You are not logged in.

-Edrahil-

Community Manager

• "-Edrahil-" started this thread

Date of registration: Jun 19th 2017

• Send private message

1

Wednesday, June 28th 2017, 1:59pm

Wasze propozycje zmian

Witajcie.

Trochę zastanawiałem się nad Waszymi niektórymi postami i postanowiłem założyć temat.

Co Waszym zdaniem można by było zmienić, dodać lub ogólnie zrobić aby gra trochę ruszyła z miejsca?
Postaram się przedstawić Wasze propozycje i mam nadzieję, że coś może uda się wprowadzić w życie z Waszą pomocą.
Bardzo proszę o wpisywanie Waszych propozycji i o kulturalną dyskusję w tym temacie.

Czekam na Wasze spostrzeżenia

Pozdrawiam
-Edrahil-
War2Glory Team

• Go to the top of the page
  • Activate Facebook

Date of registration: Jun 20th 2017

• Send private message

2

Wednesday, June 28th 2017, 4:03pm

Poprawa grafiki gry, wersja na androida, obniżenie cen ;)

Pozdrawiam

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

Date of registration: Dec 23rd 2015

• Send private message

3

Wednesday, June 28th 2017, 6:08pm

Poprawa grafiki gry, wersja na androida, obniżenie cen

Pozdrawiam
Wersja na androida jak najbardziej - reszta bez sensu...
Po pierwsze: Połączyć serwery
Po drugie: usunąć te pseudo ultra jednostki
Po trzecie: powrócić do starego trybu oficerowie do max 100 poziomu a nie tak jak jest teraz 150...
Po czwarte: usunąć wymagania takie jak światłodruk na 10 poziomie bo jest to bez sensu
Po piąte: REKLAMOWAĆ GRĘ! np zrobić jakiś "program partnerski" że jak ktoś się zarejestruje z twojego linku i osiągnie jakiś tam poziom czy coś to osoba która poleciła mu gre dostaje jakiś skromny bonusik.
I najważniejsze: niech administracja pojawia się na czacie gry...
  • Activate Facebook

-Edrahil-

Community Manager

• "-Edrahil-" started this thread

Date of registration: Jun 19th 2017

• Send private message

4

Wednesday, June 28th 2017, 9:30pm

Cytat »MarcinDyvan«
I najważniejsze: niech administracja pojawia się na czacie gry...

Staram się być, aczkolwiek kiedy się odzywam to cisza. Dlatego założyłem temat na forum bo nikt na czacie nie pisał
  • Activate Facebook

pl1944

Private

Date of registration: Jun 29th 2017

• Send private message

5

Thursday, June 29th 2017, 9:31am

Propozycje zmian

Proponuje:
1. Zlikwidować przerwę między wypowiedzeniem wojny i możliwością ataku.
2. Konta na których nikt se nie loguje od ponad pól roku usuwać (a najlepiej zrobić to tak że jeśli kogoś nie loguje się ponad 2 tygodnie to miasta gracza są widocznie na inny kolor i inny gracze mogę je atakować od razu bez wypowiadania wojny gdyż dowódca je opuścił)
3. Plan budynku albo zlikwidować albo wprowadzić aby były potrzebne od np. 13 poziomu
4. Przywrócić poprzednie ceny za diamenty!!! Ja odkąd je zmieniono przestałem je kupować i obstawiam że takich graczy jest pewnie dużo więcej.
5. Wprowadzić więcej misji bo od pewnego momentu w zasadzie jedynym zadaniem gracza staje się nabijanie reputacji i nic więcej

• Activate Facebook

Ascoran

Corporal

• Send private message

6

Thursday, June 29th 2017, 5:30pm

1. Zlikwidować przerwę między wypowiedzeniem wojny i możliwością ataku.
Przemyśl to..
Ktoś wypowiada wojnę i po około godzince nie masz już miasta :)

Quoted

2. Konta na których nikt se nie loguje od ponad pól roku usuwać (a najlepiej zrobić to tak że jeśli kogoś nie loguje się ponad 2 tygodnie to miasta gracza są widocznie na inny kolor i inny gracze mogę je atakować od razu bez wypowiadania wojny gdyż dowódca je opuścił)
Co Ci te konta przeszkadzają? Niech sobie będą, surowce dawają...
Inny kolor bez sensu, po to jest zwiad...

Quoted

3. Plan budynku albo zlikwidować albo wprowadzić aby były potrzebne od np. 13 poziomu
TAK POWINNO BYĆ. Jak za dawnych czasów gdy światłodruk potrzebny był tylko od 13 wzwyż, a potem ktoś sobie wymyślił to na 10. Ale to jeszcze przeżyje

Quoted

5. Wprowadzić więcej misji bo od pewnego momentu w zasadzie jedynym zadaniem gracza staje się nabijanie reputacji i nic więcej
Popieram aczkolwiek sam nie wiem czego by te misje miały dotyczyć

Voucher

Już myślałem że za darmo dostaniemy diamenty, a jednak trzeba dopłacić :(
Tak się nie robi :(

This post has been edited 1 times, last edit by "Ascoran" (Jun 29th 2017, 5:44pm)

• Activate Facebook

zagubiony

Sergeant

Date of registration: May 6th 2016

• Send private message

7

Thursday, June 29th 2017, 11:52pm

1 zrobic nowy serwer z badaniami 10 lvl max
2 pozwolić zakładać max 1 konto jak ktoś założy mulit 1 nagana później ban na oba konta
3 usunac mozliwosc podnoszenia wiedzy na fantach z odznaki
4 usunac mozliwosc zbijania lojalki ofkowi podczas 1 ataku gra powinna byc jak dawniej trzeba sie pofatygowac zeby zajac miasto albo ukrasc ofka a nie 1 atak miasto mam ofka mam
5 reklama
6 zrobic serwer uniwersalny gdzie moga grac osoby z roznych krajow

• Activate Facebook

goscaaaaa

Private

Date of registration: Jul 1st 2017

• Send private message

8

Saturday, July 1st 2017, 10:42am

tylko czasem nie poprawiajcie szybkosci pracy serwerow bo mi sie fajnie piwo pije jak sie pomecze troche z ta mulaca gra a jak jeszcze mnie pare razy wywali to jestem w pelni szczescia

• Activate Facebook

Rogas_1994

Private

• Send private message

9

Saturday, July 1st 2017, 12:16pm

Przede wszystkim połączyć serwery Polskie bo mało osób gra a jak się je wszystkie połączy to może coś z tego będzie . Ewentualnie połączyć serwery Polskie i zrobić 1 duży z najstarszych serwerów w innych krajach . Więcej misji bo już od dawna ich brakuje . Więcej eventów tak jak było wcześniej na czacie z wiedzy o II wojnie światowej . Lepsze nagrody z kampy i żeby miejsca poniżej pierwszej trójki dostawały też jakieś nagrody pocieszenia

• Activate Facebook